NAILS | Czerwony mat ze złotym blaskiem Gold Disco

czwartek, 21 grudnia 2017
Paznokcie - NeoNail i Semilac

Hej wszystkim! Wybaczcie, że dziś tak późno przychodzę do Was z postem ale jakoś nie mogłam się zebrać i go napisać. To chyba takie małe lenistwo. Dziś przychodzę do Was z prostym świątecznym zdobieniem. No dobra, nie takie proste, skoro nawet mi krzywo wyszło. Wierzę jednak, że znajdą się tutaj te z Was, które są już wprawione w ręczne zdobienia. Jeśli jesteście ciekawe co takiego u mnie znajduję się na paznokciach, to zapraszam do dalszej części wpisu.

Oczywiście mój pomysł przerósł trochę moje zdolności, ale trzeba próbować bo może w końcu dojdziemy do perfekcji. Zamysł na paznokcie świtał w mi głowie jakiś miesiąc temu, tylko czekałam aż w końcu paznokcie mi odrosną (nie mają jeszcze mojej upragnionej długości, ale trzeba sobie jakoś radzić). Na wszystkich paznokciach wylądował kolor Ripe Cherry od NeoNail i następnie pokryłam go matowym topem z Semilac. O dziwo bardzo mi się podoba ten kolor w takim wykończeniu.
Paznokcie - NeoNail i Semilac
Do zdobień użyłam brokatowego lakieru Gold Disco, Semilac. Wiedziałam, że potrzebuję jednolitych drobinek w lakierze dlatego odpadał Champagne Kiss od NeoNail. Na palcu serdecznym wykonałam ręcznie (nie da się tego ukryć) gwiazdkę, która miała być z początku śnieżynką ale wyszło jak wyszło. Palec wskazujący odrobinę ozdobiłam dwoma maskami złotego, zaś na kciuku pojawił się nieudany sweterek. Wybaczcie jego Wam nie pokażę, bo siara na całego.
Paznokcie - NeoNail i Semilac


Pomysł był bardziej ambitniejszy, ale nie wiem czy podziałało na mnie zmęczenie po trudnym poranku, czy użyłam do zdobień złego pędzelka. Mam nadzieję, że chociaż sam pomysł Wam się spodobał i jeśli nie macie nadal pojęcia jakie paznokcie wykonać to trochę Was zainspirowałam. Z racji nadchodzących Świąt, chciałabym Wam życzyć cudownych chwil spędzonych z rodziną i bliskimi. Cieszcie się tą chwilą i pamiętajcie, że Święta to wyjątkowa okazja na zażegnanie wszelkich konfliktów. Tylko się nie przejedzcie tam!
Pozdrawiam


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.