NAILS | Wariacje odcieniami nude - Semilac, NeoNail

poniedziałek, 5 lutego 2018
NAILS | Wariacje odcieniami nude - Semilac, NeoNail

Cześć wszystkim! W podsumowaniu stycznia opowiadałam Wam o swoich problemach z paznokciami. Niestety leczę je nadal, ale przed kuracją udało mi się jeszcze wykonać dla Was stylizację moimi nowościami. Po szaleństwach z kolorami, przyszedł czas na nude i zdobienie multi dots, które ostatnio jest dość modne. Widziałam je jednak przy użyciu dość wyrazistych, mocnych kolorów, mam nadzieję że moja propozycja przypadnie Wam do gustu! Zaczynamy.

Jeśli chodzi o moją kolekcję lakierów to jest ona dość zróżnicowana. Znajdziecie tutaj niebieskości, zielenie, brokaty jak i odcienie beżów. Te ostatnie jednak w dużej mierze przeważają. Nawet moje ostatnie zakupy na stoisku Semilac, skończyły się tak, że do kolekcji dołączyły 4 nowe nudziaki. W tym 3 propozycje z kolekcji Business Line, jestem nią całkowicie oczarowana i spokojnie mogłabym jeszcze z 4 lakiery dokupić. Jednak w tym przypadku zdrowy rozsądek wygrywa. 

NAILS | Wariacje odcieniami nude - Semilac, NeoNail

Mani dots to nic innego jak zabawa z kropkami. Dla mnie to chyba najłatwiejsze zdobienie jakie możemy wykonać na paznokciach, no może łatwiejsze są naklejki, które Wam ostatnio pokazywałam. Do jego wykonania potrzebujemy sondy, ale na spokojnie - świetnie spisze się też końcówka wsuwki do włosów czy zapałka. Swoją sondę, kupiłam wiele lat temu na stoisku Essence w Super-pharm i ma ona dwie końcówki, co jest bardzo pomocne. 

Większą kuleczką majpierw wyznaczam sobie przebieg kropek na paznokciu, do tego użyłam lakieru NeoNail, Neutral. Następie postanowiłam dodać jeszcze jeden kolor i zmniejszyć wielkość sondy, przez to zdobienie wyszło ciut ciekawiej. Tutaj pojawiła się nowość czyli kolor Beige od Semilac z kolekcji Legendary Six. Jest to kolekcja, którą marka współtworzy z Margaret - w oko wpadł mi jeszcze kolor Teal oraz Burgundy. Ale nie wspomniałam Wam o najważniejszym, czyli tym cudownym ciepłym beżu, który stanowi bazę całego zdobienia. Jest to Semilac, Warm Beige po, który od razu sięgnęłam kiedy wybierałam kolory do nowego manicure. Idealnie sprawdzi się do ciepłych karnacji, szczególnie gdy nasze dłonie złapią trochę słońca. 
NAILS | Wariacje odcieniami nude - Semilac, NeoNail
NAILS | Wariacje odcieniami nude - Semilac, NeoNail

Tak się prezentuje moje szaleństwo z beżami. Przyznaję, że strasznie mi się ono podoba i żałuję że nie zdążyłam się nim nacieszyć ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze. Co sądzicie o tym rodzaju zdobienia i czy same jesteście fankami kropek? Może w oko wpadły Wam inne trendy paznokciowe? Czekam na Wasze komentarze. 
Pozdrawiam

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.