Share Some Love | Instagram, Youtube i Blogger - kogo czytam, kogo polecam

czwartek, 15 lutego 2018
Share Some Love | Instagram, Youtube i Blogger - kogo czytam, kogo polecam | Delishe, The Anna Edit, Kherblog

Cześć wszystkim! Dziś pierwszy post z nowej serii i mam nadzieję, że cieszycie się na coś nowego. Każda z nas chyba wie, że łatwiej jest hejtować niż się wspierać - przynajmniej tak wynika z moich obserwacji życia codziennego i blogosfery. Dziś jednak będę się dzielić miłością i przedstawię Wam trzy osoby, które w jakiś sposób mają na mnie pozytywny wpływ. 


Share Some Love | Instagram, Youtube i Blogger - kogo czytam, kogo polecam
BLOG
Stronę Magdy (Delishe) chyba nie muszę nikomu przedstawiać bo wiem, że większość z Was regularnie ją odwiedza. Sama czytam jej wpisy od prawie 3 lat, choć prywatnie znamy się dopiero od roku. Na blogu możecie znaleźć nie tylko wpisy kosmetyczne, paznokciowe ale i lifestylowe przez co możemy bliżej poznać autorkę. Każdy post zawiera mnóstwo konkretnych informacji, porad i wszystko to co musicie wiedzieć o danym produkcie. Lubię u Magdy to, że wpisy pomimo iż nie należą do najkrótszych to są dobrze napisane - bez lania wody. Dodatkowo wiem, że szykują się małe zmiany na Delishe i jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie. Obecnie możecie zauważyć że zdjęcia do postów są jasne i przejrzyste, a sam wygląd nie męczy oczu bo jest subtelny i minimalistyczny. 

Prywatnie Magda to bardzo sympatyczna, pomocna i ciepła osoba. Można z nią rozmawiać godzinami i tematów nigdy nie brakuje. Przy okazji tak się nam trafiło, że często myślimy, robimy, lubimy to samo nawet o tym nie wiedząc. Stąd często nazywam ją moją sis. Jest to moja pierwsza taka znajomość blogowa, ale cieszę się że trafiło to właśnie na nią. 

YOUTUBE
Kiedyś pisałam Wam o tym jak zaczęłam swoją przygodę z blogowaniem, ale chyba nie wspomniałam Wam kto był moją największą inspiracją do stworzenia swojego kawałka w internecie. Jest nią Anna, z kanału The Anna Edit (Viviannadoesmakeup) i z bloga o tym samym tytule. Co ciekawe gdy pierwszy raz zobaczyłam jej filmik, strasznie mnie wnerwiało to jak ruszają się jej usta. Tak, dokładnie takie rzeczy mnie czasem denerwują. Anna na swoim kanale oczywiście mówi o produktach do pielęgnacji i czasem zdarzy się coś do makijażu, znajdziemy też tam trochę z działu fitness jak i kulinarnego. Od jakiś dwóch lat dąży do minimalizmu w swojej garderobie jak i kosmetykach, co dodatkowo mnie inspiruje.

Jej filmiki oglądam w sumie od początku powstania jej kanału, zawsze lubiłam w niej naturalność, styl bycia, poczucie humoru. Patrząc na dzisiejsze youtuberki (oczywiście nie wszystkie), które nakładają tonę makijażu, dzielą się dosłownie wszystkim ze swojego życia i ubierają się dość wyzywająco - to zupełnie nie jest moja bajka. Szanuję czyjąś prywatność i raczej oglądam osoby, które w jakiś sposób są podobne do mnie. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane ją spotkać. 
Share Some Love | Instagram, Youtube i Blogger - kogo czytam, kogo polecam

Share Some Love | Instagram, Youtube i Blogger - kogo czytam, kogo polecam
INSTAGRAM
Dominika autorka bloga Kherblog ale i genialnego jak dla instagrama @betweendots. Każde jej zdjęcie ma to coś w sobie i przyznaję, że zazdroszczę jej tego oka do fotografii. Widać, że Dominika zna się na tym co robi, nic nie jest prześwietlone, za mocno obrobione. Zdjęcia jej autorstwa często są inspiracją dla innych jak i dla mnie. Przyznaję, że przez nią odważyłam się na inne kadry, ustawienia i Lightroom. Często w jej zdjęciach możemy zobaczyć rośliny, wzorzyste talerze czy najzwyklejsze lusterko. Jeśli jesteście ciekawe kto mnie zaraził koreańską pielęgnacją to zapraszam na jej profil, same też nabierzecie ochotę na zakupy.

Konto Dominiki to nie tylko piękne zdjęcia, ale i duża wiedza zawarta w opisach. To właśnie w nich możecie poczytać o produktach jakich używa, a dokładniej jakie mają działanie na jej skórę, skład oraz cenę. Jak wcześniej wam wspomniałam to właśnie przez nią zaciekawiłam się koreańskimi produktami i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć jeśli czegoś szukam. Jedyny minus dla tych z Was, które nie znają angielskiego jest pewnością to, że właśnie w tym języku profil i blog jest prowadzony.

Share Some Love | Instagram, Youtube i Blogger - kogo czytam, kogo polecam


Tak się właśnie prezentuje mój pierwszy post polecający. Jak widzicie nie ograniczyłam się jednak do blogów, bo sama dość mało ich czytam. Mam nadzieję, że nową serię ciepło przyjmiecie i w przyszłości stworzę kolejne zestawienie. Dajcie znać kogo znacie, kogo polecacie? Jestem bardzo ciekawa Waszych komentarzy. 
Pozdrawiam


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.