Zapach miesiąca | Yankee Candle, Fluffy Towels

niedziela, 15 kwietnia 2018
Zapach miesiąca | Yankee Candle, Fluffy Towels
Hej wszystkim! Poszukujecie jakiegoś nowego zapachu na wiosnę? Tak jak ja uwielbiacie palić świece cały rok? Dzisiejszy bohater to zapach, który sprawdzi się o każdej porze roku, a mowa tutaj o Yankee Candle, Fluffy Towels. Z ręka w górę kto nie lubi zapachu świeżego prania, najlepiej jeszcze wywieszonego na dworze lub balkonie w piękny słoneczny dzień? Chyba nie ma takiej osoby, przynajmniej taką mam nadzieję. Jeśli jesteście ciekawe co takiego kryje ten przeuroczy słoik to zapraszam do dalszej części.

Yankee Candle, Fluffy Towels
Tak jak wspomniałam Wam we wstępie jest to zapach idealny do palenia przez cały rok. Tworzy w mieszkaniu piękne, delikatne tło, które nie wywołuje zawrotów głowy. Wyobraźcie sobie piękny słoneczny poranek, przy otwartym oknie i cudownym zapachu świeżego prania. Jeszcze najlepiej gdybyśmy miały śniadanie podane do łóżka i piękny bukiet świeżych kwiatów (dobra rozmarzyłam się trochę). Myślę, że jeśli chcecie komuś podarować jakąś świecę to jest to zdecydowany kandydat. Chyba że wiecie, iż dana osoba lubi mocne, intensywne i ciężkie zapachy to warto poszukać czegoś innego. 

Zapach miesiąca | Yankee Candle, Fluffy Towels
Zapach miesiąca | Yankee Candle, Fluffy Towels
W świecy możemy znaleźć aromat świeżego prania, cytryny, lilii, jabłka i lawendy. Spokojnie, sama nie jestem fanką lawendy i zupełnie jej tutaj nie wyczuwam. Jeśli miałyście okazję wąchać świecę Soft Blanket i była dla Was za mocno pudrowa to myślę, że tak jak ja zdecydujecie na ręczniki - są zdecydowanie subtelniejsze.


Mam nadzieję, że taki szybki niedzielny wpis przypadł Wam do gustu. Zdaję sobie sprawę, że większość z Was rezygnuje z palenia świec w cieplejsze pory roku ale moim zdaniem jest to całoroczna impreza. Warto tylko znaleźć takie zapachy, które będą współgrać z ciepłem zza okna i nie przyprawią Was o ból głowy. Miałyście okazję wąchać Fluffy Towels? Lubicie palić świeczki? A może macie swoich ulubieńców na wiosnę i lato? Czekam na Wasze propozycje. 
Pozdrawiam

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.