Dr Martin Schwarz Expert 38% | Wybielanie zębów w domowym zaciszu

piątek, 7 sierpnia 2020
Dr Martin Schwarz Expert 38% | Wybielanie zębów w domowym zaciszu
Czym byłby Świat bez uśmiechu? Tego mam nadzieję, że nigdy się nie dowiemy. Sama jestem raczej uśmiechniętą osobą i zawsze staram się zarażać tym innych. Nie ukryjemy faktu, że czasami uśmiech jest w stanie załagodzić sytuację lub ułatwić nam kontakt z drugą osobą. W obecnych czasach jednak spożywamy dużo produktów, które wpływają na kolor naszych zębów. Mam tutaj na myśli kawę, czarną herbatę czy wino. Przy częstym spożywaniu tego typu napojów, nasze uśmiech już nie wygląda tak radośnie i taka sytuacja prowadzić do kompleksów. Dziś opowiem Wam jak można osiągnąć hollywoodzki uśmiech w domowym zaciszu.

W połowie lipca otrzymałam od marki Dr Martin Schwarz profesjonalny zestaw do wybielania zębów. Przyznaję, że bardzo ucieszyła mnie możliwość przetestowania tych preparatów, bo regularnie dbam o biel moich zębów. W pudełku znalazłam dwa preparaty do wybielania, czyli Dr Martin Schwarz Expert 38%, nakładki termokurczliwe, które dostosowujemy do kształtu naszych zębów oraz Antybakteryjny żel do zębów Bioscaling. 

Dr Martin Schwarz Expert 38% | Wybielanie zębów w domowym zaciszu
Dr Martin Schwarz Expert 38% | Wybielanie zębów w domowym zaciszu
Przed rozpoczęciem wybielania musimy najpierw przygotować nakładki. W tym celu należy przygotować miseczkę z gorącą wodą, ale nie wrzątkiem i zamoczyć Flexi Trays, aż nie staną się miękkie. Następnie wkładamy po kolei górną i dolną nakładkę. Polecam wspomóc się palcami aby dokładnie ją uformować. Pamiętajcie, że proces zmiękczania można powtórzyć, aby nakładki idealnie przylegały do Waszych zębów. Gdy jesteście zadowolone z efektu, następnie musimy go utrwalić. Ja swoje nakładki włożyłam na minutę do zamrażalnika, śmiało też można użyć zimnej wody.  

Kolejnym produktem, który otrzymałam jest Bioscaling. Jak wcześniej wspomniałam jest to antybakteryjny żel, który pomaga w usunięciu bakterii z płytki nazębnej. Ma on silne działanie antyseptyczne, dzięki czemu zabezpiecza nasze zęby przez infekcjami czy rozwojem grzybów. Zalecane jest aby użyć go przez wykonaniem zabiegu wybielania zębów, dodatkowo poprawia ich skuteczność. Sama niestety nie miałam okazji przetestować Bioscaling ponieważ niedawno byłam u dentysty na czyszczeniu zębów. 

Dr Martin Schwarz Expert 38% | Wybielanie zębów w domowym zaciszu
Dr Martin Schwarz Expert 38% | Wybielanie zębów w domowym zaciszu
Najważniejszym jednak produktem, który pozwala się cieszyć pięknym uśmiechem jest Dr Martin Schwarz Expert 38%. Jest to preparat w postaci żelu, który nakładamy w niewielkiej ilości na nakładki. Jedna strzykawka pozwala nam na wykonanie od 3 do 6 zabiegów 30 minutowych. Pamiętajcie jednak, że nie wykonujemy tego zabiegu codziennie, a co 2-3 dni i całkowity proces nie może trwać dłużej niż 12 dni. Z mojego doświadczenia zauważyłam już delikatny efekt rozjaśnienia po pierwszym użyciu, nie było wow, ale końcówki zębów były zdecydowanie jaśniejsze. Efekt jaki można osiągnąć to od 4-8 odcieni bielsze zęby. Aby to dokładnie zobaczyć w opakowaniu żelu macie miarkę gdzie możecie porównać zęby przed i po.

Jeśli chodzi o mnie to wykonałam zabieg 4 razy z odstępami 3-4 dni, nigdy nie jestem systematyczna w tego typu sprawach. Dodatkowo przy tego typu rzeczach ślinię się jak pies, więc wykonywałam ten zabieg po cichaczu, żeby mąż nie pomyślał, że mam wściekliznę. W tym czasie również nie ograniczałam spożycia kawy, ani czarnej herbaty myślę, że jest to znaczące i możecie zauważyć, że pomimo tego moje zęby są jaśniejsze. Jeśli chodzi o uwrażliwienie zębów to u mnie się ono pojawiło za każdym razem po zabiegu, ale na szczęście znikało po 3 godzinach. Następnego dnia nie miałam zupełnie problemów ze spożywaniem zimnych czy ciepłych napojów. Efekt jak same widzicie jest bardzo zadowalający i bardzo chętnie wrócę do tej metody wybielania zębów. 

Dr Martin Schwarz Expert 38% | Wybielanie zębów w domowym zaciszu
Dr Martin Schwarz Expert 38% | Wybielanie zębów w domowym zaciszu

Jeśli same borykacie się kompleksem żółtych zębów lub przed Wami wielkie wydarzenie typu ślub to gorąco polecam przetestować taki domowy zestaw. Już po 12 dniach zęby przechodzą wielką metamorfozę. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wybielania zapraszam Was na oficjalną stronę, gdzie znajdziecie szereg pytań i odpowiedzi związanych z domowym wybielaniem zębów *klik*. Pamiętajcie również, że nie wybielamy chorych, uszkodzony zębów i najlepiej skonsultujcie wszystko ze swoim dentystą. Jestem ciekawa czy Wy jesteście fankami tego typu produktów? Czy może stosowałyście już produkty tej marki? Dajcie znać w komentarzach bardzo chętnie się wszystkiego dowiem. 
Pozdrawiam

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.