Autorka


Cześć, jestem Magda autorka Joy of Jelly. Blog powstał z myślą o podzieleniu się swoją pasją do kosmetyków i chwilami z mojego życia. Styczeń 2013, to właśnie wtedy postanowiłam stworzyć swój mały kąt. Niestety w wieku 23 lat nie bardzo wiedziałam jak się do tego zabrać i postanowiłam zrobić sobię przerwę. Za namową mojego narzeczonego powróciłam pełna energii do blogowania pod koniec 2015 roku i tak po dziś dzień staram się tworzyć co miesiąc ciekawe posty z recenzjami kosmetyków, urywkami z mojego życia czy poradami.

Moją słabością zdecydowanie są podkłady i maseczki do twarzy, mogłabym je kupować co chwilę. Wraz z wiekiem moje zainteresowanie makijażem, przerodziło się w miłość do pielęgnacji. Niestety żaden makijaż nie będzie pięknie wyglądał, gdy nasza cera jest zaniedbana. Na blogu testuję produkty z niższej jak i z wyższej półki cenowej, w poszukiwaniu idealnego rozwiązania dla mojej skóry. Wierzę że nie wszystko to co drogie jest dobre i czasami trafią się tańsze perełki które wywołują u mnie szybsze bicie serca.

Cały czas pracuję nad rozwojem strony aby była ona co raz lepsza. Lubię rozmawiać ze swoimi czytelnikami, dlatego jeśli masz jakieś pytania śmiało pisz, a ja postaram się jak najszybciej odpisać. Jeśli jesteś ciekawa mojej działalności poza blogiem to zapraszam Cię na na mój profil na FB czy Instagrama. Staram się tam codziennie dzielić z Wami swoimi przemyśleniami i czasami krótkimi recenzjami.


FAQ 
1. Czym wykonujesz zdjęcia? 
Na blogu zdjęcia wykonuję aparatem cyfrowym Canon, EOS 1300D. Na instagramie większość moich zdjęć jest wykonanych za pomocą Canon, PowerShot G16. 
2. W jakim programie obrabiasz zdjęcia? 
Zdjęcia obrabiam w dwóch programach PhotoScape oraz na telefonie w aplikacji VSCO.
3. Kim jest Bebok i Tequila? 
Bebok jak i Tequila to moje dwa koty rasy maine coon, jeśli jesteś ich ciekawa to zapraszam na IG gdzie są dość częstymi gośćmi.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.