Współpraca


O BLOGU

Blog Joy of Jelly powstał z myślą o dzieleniu się z innymi swoją pasją do tematu urody i dbania o siebie. Poza tematami typowo urodowymi, dzielę się ze swoimi czytelniczkami i czytelnikami sprawami codziennymi, przepisami i wspomnieniami. Strona powstała w grudniu 2012 roku lecz chwilę zwątpienia zatrzymały jej rozwój. Powróciłam do regularnego pisania w 2015 roku za namową chłopaka (obecnie męża).

W przeciągu miesiąca pojawia się tu około 5-6 postów, przeważnie o tematyce kosmetycznej. Staram się nie tylko recenzować kosmetyki, ale opowiadam również o działaniu niektórych składników i jak je ze sobą łączyć. Jestem ogromną fanką produktów azjatyckich, a w szczególności koreańskich i japońskich. Zwracam jednak dużą uwagę na składy i na fakt testowania na zwierzęta. Od 2020 roku zużywam swoje nagromadzone przez dwa lata zapasy i zmierzam ku cruelty free oraz naturalnym kosmetykom. 


WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawą ofertę która pasuję do tematyki tego bloga to zapraszam do kontaktu. Każda propozycja jest przeze mnie rozpatrywana oddzielnie, statystyki udostępniam na prośbę. Nie podejmuję współpracy z nieuczciwymi firmami, ani nie publikuję tekstów narzuconych odgórnie. Każda recenzja jest oparta o moje obiektywne zdanie i doświadczenie.


KONTAKT
joyofjelly@gmail.com


MARKI KTÓRE MI ZAUFAŁYObsługiwane przez usługę Blogger.