Współpraca


O BLOGU

Blog Joy of Jelly powstał z myślą o dzieleniu się z innymi swoją pasją do tematu beauty. Warto pamiętać że kobieta samymi kosmetykami nie żyję, dlatego po za recenzjami kosmetyków znajdziesz tutaj tematy jedzeniowe czy typu lifestyle. Strona powstała na początku 2013 roku lecz chwilę zwątpienia zatrzymały jej rozwój i powróciłam z regularnym pisaniem w grudniu 2015. Blog to miejsce gdzie mogę uciec myślami od mojego życia codziennego.

W przeciągu miesiąca pojawia się od 7-8 postów, przeważnie o tematyce urodowej i edukacyjnej. Staram się nie tylko recenzować kosmetyki, ale opowiadam również o działaniu składników i jak je ze sobą łączyć. Jestem ogromną fanką produktów azjatyckich, a w szczególności koreańskich i japońskich. Od września 2019 stawiam na kosmetyki cruelty free.


WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawą ofertę która pasuję do tematyki tego bloga to zapraszam do kontaktu. Każda propozycja jest przeze mnie rozpatrywana oddzielnie, statystyki udostępniam na prośbę. Nie podejmuję współpracy z nieuczciwymi firmami, ani nie publikuję tekstów narzuconych odgórnie. Każda recenzja jest oparta o moje obiektywne zdanie i doświadczenie.


KONTAKT
joyofjelly@gmail.com


MARKI KTÓRE MI ZAUFAŁYObsługiwane przez usługę Blogger.